Роберт Фіцо. Джерело: Facebook-сторінка прем'єр-міністра Словаччини

У якому стані перебуває глава уряду Словаччини Фіцо: заява лікарів

Стан здоров'я глави словацького уряду Роберта Фіцо після замаху 15 травня клінічно покращується. Наразі він перебуває під наглядом медиків Університетської лікарні імені Рузвельта в Банській Бистриці.

Про це повідомляє aktuality.sk з посиланням на зведення лікарні.

Згідно з останньою оприлюдненою інформацією, питання про переведення Фіцо до іншого медичного закладу наразі не розглядається. У лікарні Рузвельта 20 травня зранку зробили заяву про поточний стан глави словацького уряду Роберта Фіцо.

"Після сьогоднішньої консультації стан пацієнта стабільний. Він клінічно покращується, спілкується, запальні показники повільно знижуються. Прем'єр-міністр залишається під нашим наглядом", — повідомили медики.

Що відомо про замах на Роберта Фіцо

У словацькому місті Гандлова 15 травня було поранено прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо. Нападником на прем'єр-міністра Словаччини став 71-річний письменник Юрай Цинтула, який, імовірно зробив кілька пострілів у Фіцо.

Цинтула спочатку крикнув до Фіцо, який підійшов до нього й інших людей, які зібралися на площі після засідання уряду, щоби потиснути руки, після чого пролунали постріли. Поліцейські одразу після нападу затримали нападника.

Згодом Цинтула розкрив мотиви свого вчинку. Він заявив, що не згоден із політикою уряду. Самого Фіцо прооперували в лікарні, його стан — стабільно важкий.

Нагадаємо, що російські пропагандисти поширили фейкову інформацію про те, що до замаху на прем'єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо нібито причетна біженка з України.

Також стало відомо, що письменник Юрай Цинтула, який здійснив замах на главу словацького уряду Роберта Фіцо, мав спільників. Раніше його підозрювали у самостійній організації вбивства.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Світ, 20.05.2024 16:38