1 152 день війни
Особовий склад
941 100
Танки
10 677
Артилерія
26 649
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 139
Крилаті ракети
3 148
Гелікоптери
335
БпЛА
33 240
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Удар дроном по будинку на Вінниччині: померла ще одна постраждала
Фото: ДСНС Вінниччини

Удар дроном по будинку на Вінниччині: померла ще одна постраждала

У четвер, 14 березня, російські загарбники атакували Вінницьку область ударними дронами-камікадзе. Один із ворожих "шахедів" влучив по житловому будинку. Станом на ранок 15 березня відомо вже про двох загиблих. 

Про це повідомляє начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов.

Внаслідок влучання четверо людей було госпіталізовано. Одна людина загинула на місці. Вранці стало відомо, що від отриманих поранень в лікарні померла жінка.

"Ворог не припиняє терор цивільного населення! Не пробачимо!" -- додав Борзов.

На місці працюють усі служби. Тривають роботи по розбору завалів.

Нагадаємо, що цієї ночі два російських "шахеди" дістались й з сусідньою Вінниччиною Хмельниччини. Сили протиповітряної оборони знищили два ворожих дрони на областю. 

Також 14 березня окупанти атакували Нікопольщину дронами та артилерією, постраждали шестеро людей. У місті пошкоджені майже десяток багатоповерхівок, п’ять приватних будинків, господарська споруда.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама