Українська молодіжка розгромно поступилася іспанцям у півфіналі Євро-2023

Молодіжна збірна України (U-21) поступилася команді Іспанії в півфіналі Євро-2023 на стадіоні "Стяуа" в румунському Бухаресті із рахунком 5:1. Хоч підопічні Руслана Ротаня й вийшли вперед на 13-й хвилині зустрічі, але іспанці швидко відігралися та врешті здобули перемогу.

Увігнав м'яч під ліву стійку воріт іспанців Артема Бондаренко. Водночас команда Іспанії вже на 17-й хвилині зрівняли рахунок. На 24-й хвилині вже "Червона фурія" повела в рахунку. Перед перервою "синьо-жовті" на 41-й хвилині мали шанс забити другий гол, однак суперник "витягнув" навіс Мудрика.

На початку другого тайму збірна Іспанії зміцнила свою перевагу: на 54-й хвилині Бондаренко невдало віддав передачу на Георгія Судакова, якого випередив Антоніо Бланко та з лінії штрафного майданчика низом відправив м'яч у дальній кут. На 68-й хвилині іспанці зробили рахунок розгромним — 4:1, а ще через десять хвилин Іспанія забила уп'яте. Серхіо Гомес завершив передачу Абеля Руїса влучним пострілом у ліву "дев'ятку".

Нагадаємо, у чвертьфіналі Євро-2023 Україна обіграла Францію з рахунком 1:3, а Іспанія обіграла Швейцарію — 2:1. В іншому півфіналі зіграють команди Ізраїлю та Англії.

Спорт, 06.07.2023 01:31