Фото: Командування об'єднаних Сил ЗСУ

Українські військові на Півночі вдосконалюють систему зв'язку

В Північній операційній зоні здійснюється нарощення систем зв'язку. Українські військові вдосконалюють навички налагодження телефонії та передачі даних.

Про це повідомляє Командування об'єднаних Сил ЗСУ.

Зазначається, що на цьому напрямку відбуваються тренування окремих груп спеціалістів-зв'язківців в ланці бригада-батальон. До навчальної програми входять такі заходи, як радіотренування, розгортання польових вузлів зв’язку та побудова радіорелейних напрямків і мереж.

"Щотижня проводиться кілька тренувань на рівні бригад та угруповань військ. Військовослужбовці підтримують навички розгортання техніки, налагодження телефонії, передачі даних, радіозв’язку, супутникового зв’язку та усіх сервісів для безперебійної роботи пунктів управління", — йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що під час зведення фортифікаційних споруд у Північній операційній зоні, підрозділи зв’язку забезпечують комунікацію інженерним підрозділам шляхом розгортання додаткових радіомереж та мереж телефонного зв’язку.

Фото: Командування об'єднаних Сил ЗСУ

Фото: Командування об'єднаних Сил ЗСУ

Нагадаємо, Україна збільшує мінно-вибухові загородження на всій протяжності державного кордону в Північній операційній зоні. Таке відбувається скрізь, де є загроза нападу агресора. Кожне мінно-вибухове загородження, кожне мінне поле обов’язково прикривається загальновійськовим підрозділом.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 09.01.2024 19:25