Український спортсмен позмагається за медалі у фіналі Олімпіади-2024

Український спортсмен Сергій Куліш кваліфікувався до фіналу Олімпіади-2024 у кульовій стрільбі з гвинтівки з 50 метрів.

Як повідомляє Tribuna.com, уродженець Черкас показав третій результат у кваліфікації у стрільбі з трьох положень.

Зазначається, що Куліш набрав 592 бали з 600 можливих. Випередили нашого атлета лише китаєць Лю Юкун (594 бали) та норвежець Джон-Герман Хегг, який набрав 593 бали. Водночас загалом до фіналу пройшло вісім найкращих спортсменів у цій дисципліні.

Медальні змагання пройдуть у четвер, 1 серпня. Вони стартують о 10:30 за київським часом.

Раніше, а саме 29 липня, український плавець Михайло Романчук не вийшов до фіналу Олімпіади-2024 у Парижі. Спортсмен виступив у кваліфікаційних запливах серед чоловіків на дистанції 800 м вільним стилем. Український плавець не зміг кваліфікуватись до фіналу зайнявши 17-те місце у загальному заліку з результатом сім хвилин та 49 секунд.

Нагадаємо, що чоловіча збірна України зі спортивної гімнастики виступила у фіналі командного багатоборства на Олімпійських іграх у Парижі. Українська команда фінішувала на п’ятій позиції.

Спорт, 31.07.2024 14:32