1 171 день війни
Особовий склад
963 270
Танки
10 786
Артилерія
27 588
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 157
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
335
БпЛА
35 446
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Українські аграрії отримають доступ до цифрової платформи ЄС: про що йдеться
Фото ілюстративне. Джерело: east-fruit.com

Українські аграрії отримають доступ до цифрової платформи ЄС: про що йдеться

У Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулося засідання робочої групи з питань впровадження системи сільськогосподарських знань та інновацій AKIS в Україні.

Про це повідомив EastFruit. Там зазначили, що в заході взяли участь представники Мінагрополітики, експерти Науково-дослідного інституту «Украгропромпродуктивність» та проекту ЄС "Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні" (IPRSA).

"Мета зустрічі — обговорити концепцію та майбутню структуру системи AKIS в Україні, що має стати комплексним цифровим рішенням. Хочемо об’єднати максимум європейських і українських знань та інновацій, до яких отримають доступ наші агровиробники", — зазначила заступниця міністра Оксана Осьмачко.

Сторони обговорили напрацювання щодо наповнення цифрової платформи інструкціями, дорадчими матеріалами, тренінгами й іншими продуктами з урахуванням українського досвіду та досвіду європейських країн, а також порядок подальшої реалізації проекту.

Учасники узгодили план дій щодо впровадження цієї інноваційної методики з погляду законодавчих бар’єрів та інших проблемних питань.

"Система знань та інновацій в сільськогосподарській галузі (AKIS) охоплюють усіх людей та організації, які створюють, поширюють і використовують знання та інновації в сільському господарстві та взаємопов’язаних сферах: на сільських територіях, в ланцюгах доданої вартості, щодо довкілля, клімату, біорозмаїття, суспільства, споживачів тощо", — йдеться в повідомленні.

Усі заходи фінансує Євросоюз у межах проекту "Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства (IPRSA)".

Нагадаємо, фахівці застерігають, що в Україні змінився не тільки механізм формування ґрунтової гідрологічної посухи, а й зменшилася кількість ґрунтових підземних вод. Це є наслідком суттєвих змін клімату.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама