З 1 серпня 2025 року "Укрзалізниця" в тестовому режимі ввела верифікацію через "Дія.Підпис". Головна мета — зменшити кількість можливих зловживань під час придбання квитків.
Про це повідомила прес-служба компанії. З початку серпня для того, аби купити чи повернути квитки на певні внутрішні поїзди, пасажири повинні верифікувати особу через "Дія.Підпис".
На першому етапі впровадження змін верифікація потрібна на рейси:
Важливо! Придбання квитків на ці рейси через каси буде недоступне!
У компанії додали, що нові правила не стосуватимуться рейсів зі спецрезервом квитків для військовослужбовців. Захисники й захисниці надалі можуть бронювати та купувати такі квитки через спеціальний сервіс "Укрзалізниці" та через "Армія+".
"Укрзалізниця" також продовжує роботу над запровадженням авторизації в застосунку через BankID", — зауважили у компанії.
Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" призначила ще один додатковий потяг теренами України — цього разу з Києва до Чернігова. Він стане доступним для пасажирів наприкінці липня та на початку серпня.
Також нещодавно в Україні оновили правила перевезення тварин у поїздах. Головна мета — зробити залізничні подорожі комфортнішими та більш інклюзивними.