
Уночі та зранку в п’ятницю, 6 лютого, російські окупанти атакували Україну 328 ударними дронами типу Shahed, "Гербера", "Італмас" і безпілотниками інших типів. Також здійснили пуски двох аеробалістичних ракет "Кинджал" і п’ятьох керованих авіаційних ракет Х-59/69. Сили оборони знешкодили 297 дронів, ракети не досягнули цілей.
Про це повідомила пресслужба Повітряних сил Збройних сил України.
Військові уточнили, що дрони залітали в Україну з таких напрямків: Курськ, Орел, Брянськ, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ (усе — Російська Федерація), тимчасово окупований Донецьк.
"Близько 200 із запущених Росією безпілотників — "шахеди", — конкретизували в Повітряних силах ЗСУ.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи радіоелектронної боротьби та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України на Півночі, Півдні, Сході та в Центрі країни.
За попередніми даними, станом на 12:30 протиповітряна оборона збила / подавила 297 ворожих безпілотників типу Shahed, "Гербера", "Італмас" і дронів інших типів.
Українські військові уточнили, що в результаті активної протидії Сил оборони ворожі ракети не досягнули цілей. Інформація щодо цього ще уточнюється.
"Зафіксовано влучання 22 ударних дронів на 14 локаціях, а також падіння уламків на двох локаціях", — поінформували українські військові.
"Атака триває, в повітряному просторі перебувають ворожі безпілотники. Дотримуйтеся правил безпеки!" — наголосили в Повітряних силах ЗСУ.
Нагадаємо, що сьогодні зранку в Кропивницькому Кіровоградської області пролунали вибухи. Також рашисти атакували Кременчук на Полтавщині та Миколаївщину. На всій території України оголошували повітряну тривогу.