1 241 день війни
Особовий склад
1 039 830
Танки
11 032
Артилерія
30 485
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 197
Крилаті ракети
3 491
Гелікоптери
340
БпЛА
46 549
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
В одній з областей сформують додаткові вогневі групи ППО для захисту неба
Фото: Генштаб ЗСУ

В одній з областей сформують додаткові вогневі групи ППО для захисту неба

В Сумській області сформують додаткові вогневі групи протиповітряної оборони для захисту неба. Це відбудеться у рамках реалізації проекту "Безпечне небо", який має забезпечити захист від ворожих дронів, які постійно намагаються знищити цивільну інфраструктуру регіону.

Про це у Telegram-каналі повідомив керівник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров за підсумками засідання Ради оборони області. 

Посадовець наголосив, що спільно з військовим командуванням, технічними фахівцями та моніторинговими групами відбувається робота над ефективними рішеннями. З початку місяця з обласного бюджету спрямовано 10 мільйонів гривень. 

"Ми маємо перші результати: визначено розрахунки особового складу, залучено підрозділи Добровольчих формувань територіальної громади (ДФТГ), які проходять навчання. Незабаром сформуємо додаткові групи для посилення захисту неба", — пише Григоров. 

Також, за словами очільника ОВА, обговорили захист евакуаційних і логістичних шляхів. У прикордонних громадах облаштовано близько 20 кілометрів доріг антидроновими сітками. 

"Ситуація на лінії бойового зіткнення залишається складною, але наші сили оборони тримають позиції. Разом із військовими послідовно укріплюємо тил і працюємо задля безпеки кожного мешканця Сумщини", — додав Олег Григоров.

Раніше повідомлялось, що 18 липня війська країни-агресорки вдарили по Сумах безпілотниками. Внаслідок атаки постраждали троє людей.

Як відомо, у ніч на 18 липня російські окупанти атакували Україну 35 ударними дронами типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів. Сили оборони збили 11 ударних дронів. Зокрема рашисти вдарили безпілотниками по Павлоградському району Дніпропетровської області — Вербківській і Богданівській громадах. Загинув 52-річний залізничник.

Нагадаємо, 14 липня російська армія завдала ударів по навчальному закладу міста Суми. Внаслідок атаки є поранені.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама