1 236 день війни
Особовий склад
1 033 930
Танки
11 016
Артилерія
30 243
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 194
Крилаті ракети
3 491
Гелікоптери
340
БпЛА
45 511
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Відома українська співачка отримала право голосу на музичній премії Греммі
Фото: Facebook-сторінка Джамали

Відома українська співачка отримала право голосу на музичній премії "Греммі"

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала (справжнє ім'я Сусана Джамаладінова) стала членкинею Національної академії мистецтва та науки звукозапису. Відтепер вона зможе брати участь у виборі переможців найпрестижнішої музичної премії у світі "Греммі".

Своїм новим досягненням артистка поділилася в Instagram.

"Я — "Греммі" академік. Це означає, що відтепер я маю право голосу у найпрестижнішій музичній премії світу — Grammy Awards", — зазначила вона.

Українська виконавиця зауважила, що для неї це досягнення дуже важливе, адже для "це — не просто титул".

"Це — визнання твоєї професійної ваги. Це — доступ до спільноти, яка визначає не тільки популярність, а і якість. Це — можливість формувати історію сучасної музики. Звучить голосно, але це факт", — пояснила зірка.

Водночас Джамала додала, що мати такий титул — "це можливість бути голосом української музики там, де її досі замало".

"Можливо, я іноді здаюся занадто мрійливою. Але я щиро вірю — українська музика має бути почутою. На найвідоміших сценах. У найвищих залах. У розмовах, що визначають майбутнє індустрії. Я вдячна всім, хто підтримує і вірить в мене на цьому шляху. І я знаю: це тільки початок", — підсумувала вона.

 

"Греммі" — це музична нагорода американської Академії звукозапису, що існує з 1958 року та є однією із найпрестижніших нагород у сучасній музиці. 

"Греммі" вручається у багатьох категоріях, що охоплюють різноманітні жанри музики, а також за досягнення у звукозаписі. Переможців обирають шляхом голосування уповноважених членів Академії звукозапису.

Нагадаємо, нещодавно відома українська кондитерка, переможниця другого сезону "Майстер Шеф" Ліза Глінська, яка у жовтні минулого року стала мамою двійняток, показала фото своїх донечок — Поліни та Соломії, яких вона ніжно називає Полюся та Мієчка.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама