Фото: uc.kr.ua

Влада закликає мешканців Латвії очистити свої підвали і пристосувати до вимог цивільної оборони

У столиці Латвії Ризі вже цими вихідними влада планує під час толоки упорядкувати підвали кількох муніципальних будівель. Також мешканців міста закликають навести лад у своїх підвалах, щоб вони відповідали вимогам цивільної оборони.

Як повідомляє видання LSM, один із підвалів, який влада планує упорядкувати, розташований у середній школі, де відбудеться прес-конференція, в якій візьмуть участь мер Риги Вілніс Кірсіс, віце-мер Лінда Озола, керівник департаменту цивільної оборони та оперативної інформації Гінтс Рейнсонс, керівник департаменту освіти, культури та спорту Івар Баламовскіс, керівник департаменту власності Володимир Озоліньш та директор школи Імант Медніс.

Зазначається, що у день толоки співробітники самоврядування також упорядкують підвал муніципальної будівлі поряд зі школою "Рідзе" та підвал у приміщенні центру соціальної допомоги "Межціємс". У такий спосіб вони хочуть продемонструвати населенню, як можна облаштувати підвал до вимог цивільної оборони.

Столична влада просить містян очистити підвали від сміття, уламків, небезпечних речовин та предметів з гострими краями, адже вони становлять додаткову небезпеку для людей. Прибирання у підвалах має бути узгодженим з керівниками будинків, оскільки необхідно забезпечити вивіз сміття.

Нагадаємо, німецький генерал-лейтенант Карстен Броєр вважає, що Росія може підготуватися до нападу на країни Північноатлантичного альянсу через п'ять-вісім років, коли відновить свої сили після війни в Україні.

Президент Володимир Зеленський також переконаний, що існує можливість війни між Росією та країнами Північноатлантичного альянсу. Проте, за його словами, цей сценарій стане реальністю у тому випадку, якщо Україна не встоїть.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Світ, 24.04.2024 11:07