1 225 день війни
Особовий склад
1 022 090
Танки
10 985
Артилерія
29 794
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
43 013
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Вибух на Житомирщині 2 липня: без електроенергії залишились сотні людей (фото)
Фото: "Житомиробленерго"

Вибух на Житомирщині 2 липня: без електроенергії залишились сотні людей (фото)

Через вибух, який стався 2 липня поблизу села Березина Житомирської області, пошкоджено три лінії електропередачі. Без електроенергії залишилось 735 помешкань. 

Про це повідомляє "Житомиробленерго". Там зазначили, що вибух пошкодив три лінії потужністю 10 кВ, також відключено 50 трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ. 

"Над ліквідацією наслідків працюють дев'ять оперативно-виїзних бригад, які укомплектовані всім необхідним. Докладаємо максимум зусиль, аби якомога швидше відновити електропостачання!" — йдеться у повідомленні енергетиків.

Що відомо про вибух на Житомирщині 2 липня

У середу, 2 липня, у Житомирі пролунали вибухи. Повітряної тривоги у цей час в області та місті не оголошували. Місцеві пабліки повідомляли, що над містом підіймається густий дим, гучно було на одній з автозаправних станцій міста. 

Згодом житомирська місцева влада офіційно підтвердила вибухи, які пролунали 2 липня на автозаправці за межами міста у напрямку Києва. Водночас з'явилися інформація, що горить склад промислового підприємства у селі Березина. 

Через деякий час очільник Житомирської ОВА Віталій Бунечко поінформував, що щонайменше двоє людей загинули та 15 отримали поранення внаслідок вибуху у селі Березина.

Нагадаємо, у зв’язку з надзвичайною подією, що сталася поблизу села Березина на Житомирщині 2 липня, рух на автодорозі М-06 "Київ — Чоп" перекрито в обох напрямках.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама