З 24 січня українці віком від 60 років зможуть купувати ліки в аптеках за 1000 грн від держави

19 СІЧНЯ 2022 15:48

Сьогодні Уряд ухвалив зміни в постанову щодо програми єПідтримка. З 24 січня на гроші єПідтримки українці від 60 років зможуть купити ліки. Банки перевірятимуть вік людини в момент проведення платежу. Також у найближчих планах з розвитку проєкту — надати можливість отримати 1000 грн допомоги вакцинованим підліткам віком від 12 до 17 років.

Повідомляє TrueUA, з посиланням на Мінцифри.

Коли саме ви оформили картку — не важливо, головне, щоб на момент купівлі ліків вам вже виповнилося 60 років, а також щоб ви мали повний курс вакцинації та «зелений» COVID-сертифікат у Дії. Нагадуємо, що витратити 1000 грн єПідтримки можна упродовж 4 місяців. Найбільше витрачали кошти на книги, кіно та квитки на внутрішні перевезення.

«Команді Мінцифри вдалося розробити технічну реалізацію унікальної послуги для українців — єПідтримка. Кілька кліків у Дії, швидко та зручно. Було подано 7,2 млн заявок, оформлено 8,4 млн карток та витрачено 1,5 млрд гривень. Відтепер люди старшого віку також зможуть купити ліки за 1000 грн від держави. Наразі вже всі банки, які видають картки єПідтримки, готові технічно до запуску цього оновлення», — зазначив Віцепрем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

«Рівно місяць, як стартувала ініційована Президентом України програма єПідтримка. І вже понад 7 мільйонів українців отримали кошти від держави — це половина тих, хто пройшов повний курс вакцинації. Загалом на картки громадян перераховано 7,2 млрд грн, з яких 1,5 млрд грн вони вже витратили. Сьогодні в межах програми ми посилюємо підтримку старших людей, надаючи їм можливість піклуватися про своє здоров’я — придбати необхідні ліки», — додав заступник міністра економіки Олександр Грибан.

Фото з мережі інтернет.

Також читайте: Правоохоронці затримали очільницю медзакладу, яка вимагала від підлеглих неправомірну вигоду

Суспільство, 19.01.2022 15:48