За сигарети заплатили вантажівками. Контрабандистам куриво обійшлося у понад 600 тисяч грн

20 ЛИСТОПАДА 2017 12:08

На кордоні з Румунією, Молдовою та Польщею співробітники Держприкордонслужби завадили трьом спробам незаконного переміщення сигарет через державний кордон, передає TrueUA.

«У пунктах пропуску «Мамалига» та «Порубне» прикордонники Чернівецького загону спільно із митниками зафіксували 560 пачок контрабандних сигарет, які були сховані у спеціально виготовлених тайниках вантажівок «DAF» та «Renаult» української реєстрації, що слідували на виїзд з України. Транспортні засоби 2008 та 2003 року випуску відповідно, які були оцінені у понад 600 тисяч гривень та тютюнові вироби вилучено працівниками фіскальної служби», – повідомляє прес-служба ДПСУ.

Також зазначається, що в пункті пропуску «Устилуг», що на українсько-польському кордоні, правоохоронці Львівського загону виявили 100 пачок контрабандного курива. Під час ретельного огляду легкового автомобіля «Renault», що слідував до сусідньої держави, під заднім сидінням авто прикордонники виявили сховок із сигаретами вартістю понад 2 тисячі гривень. Іномарку та товар передано співробітникам ДФС.

Події, 20.11.2017 12:08