1 198 день війни
Особовий склад
992 750
Танки
10 887
Артилерія
28 750
Літаки
413
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 177
Крилаті ракети
3 271
Гелікоптери
336
БпЛА
39 019
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Залужний провів розмову з американським генералом: про що домовились
Фото: Telegram Залужного

Залужний провів розмову з американським генералом: про що домовились

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Головною темою переговорів стало постачання зброї та боєприпасів.

Відповідне повідомлення з'явилось у Telegram головнокомандувача ЗСУ.

"Провів змістовні телефонні перемовини з головою Об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Розповів про ситуацію на лінії фронту. Вона складна, але контрольована", — заявив він.

Партнери також приділили особливу увагу питанню постачання озброєння та боєприпасів.

"Наголосили на важливості посилення системи протиповітряної оборони України. Обговорили майбутні кроки Збройних Сил задля деокупації території нашої держави. Домовилися і надалі активно взаємодіяти", — додав Валерій Залужний.

Нагадаємо, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний звернувся до західних союзників. Він вважає, що Україні для перемоги необхідні винищувачі F-16.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама