
На сьогодні для України у війні проти Росії ключовим пріоритетом є люди. А вже потім йде питанням територій.
Про це повідомив президент Володимир Зеленський у інтерв'ю блогеру Максу Клименку.
"Люди номер один. Земля — це друге питання. Але люди — люди найважливіше", — зазначив він.
За словами очільника держави, наразі Росія не перемагає на фронті. Ба більше, війська країни-агресорки втрачають щомісячно від 30 до 35 тисяч власних військових.
"Вони не досягли жодної цілі, як відходили з самого початку. Вони хотіли повністю окупувати Донбас, але не отримали цього. І, звичайно, вони хотіли окупувати столицю. Вони також цього не отримали", — зазначив Зеленський.
До того ж гарант додав, що на сьогодні Сили оборони перебувають майже на тих самих позиціях, що й минулого року.
"Росіяни не можуть прорвати наші оборонні лінії, хоча вони намагаються це зробити щодня. Ось чому така позиція на полі бою не дає їм перемоги. Ось чому вони намагаються створити хаос ракетами по енергетичній та цивільній інфраструктурі", — додав президент України.
Нагадаємо, командування Російської Федерації розглядає Лиман як ключ до оточення великих міст Донеччини, паралельно намагаючись звести буферну зону на кордоні для захисту власних територій від українських дронів. Активізація ворога на Лиманському та Куп'янському напрямках свідчить про наміри Москви перехопити ініціативу та убезпечити Бєлгородську область від нових рейдів.