Підтримати проект
Жах, смерть і зло в одному фото: фотограф створив портрет Путіна з 1,5 тис. скріншотів війни в Україні
24 КВІТНЯ 2022 10:50
Фотограф з Мінська Павло Кричко створив портрет президента РФ Володимира Путіна з 1,5 тисячі скріншотів та світлин, зроблених за 57 днів війни, розв'язаної Росією проти України.

Свою роботу Кричко опублікував в Іnstagram, пише TrueUA.

"Цей портрет складається приблизно з 1500 скріншотів, які я побачив за 57 днів війни в Україні, новин і якихось моїх фотографій зіткнення з людьми звідти. Жах, біль, страждання, смерть, скалічені долі, злочини, нелюдяність, зло – все в цьому образі. Дивлячись на всі ці фотографії, мені досі важко зрозуміти людей, які це підтримують", – написав Кричко.

Нагадаємо, 24 лютого президент Росії Володимир Путін оголосив про початок повномасштабного вторгнення в Україну. Війська Росії обстрілюють і руйнують ключові об'єкти інфраструктури, здійснюють масовані обстріли українських міст та сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню, балістичних ракет, авіабомб.

Європейський Союз, США та низка інших країн світу запровадили проти росії санкції. Багато компаній оголосили про припинення роботи у РФ та вихід із проектів з російськими партнерами.

Фото, 24.04.2022 10:50