1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Зустріч України та Росії у Стамбулі завершилась: ЗМІ назвали вимоги Москви
Фото: Офіс президента

Зустріч України та Росії у Стамбулі завершилась: ЗМІ назвали вимоги Москви

У п’ятницю, 16 травня, завершилися відкриті переговори України та Росії. На зустрічі, яка тривала менш як дві години, Москва висунула вимоги, які є "нереалістичними".

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на агентство Reuters.

"Міністерство закордонних справ Туреччини повідомило агентству Reuters про завершення переговорів між Україною та Росією у Стамбулі", — пише видання.

Джерело в українському дипломатичному середовищі повідомило агентству, що "вимоги Росії в Стамбулі є нереалістичними та виходять далеко за рамки всього, що обговорювалося раніше".

"Вони включали "неініціативні та неконструктивні умови", — вказує джерело.

Видання Sky News, посилаючись на українське джерело, заявило, що "деякі вимоги Росії включали виведення українських військ з її території для забезпечення припинення вогню".

Варто зауважити, що це були перші прямі переговори між двома країнами з початку 2022 року.

Нагадаємо, раніше видання Politico писало, що Папа Римський Лев XIV планує запропонувати Ватикан місцем для мирних переговорів між Україною та Росією. Він хоче, щоби туди приїхали особисто Володимир Зеленський і Володимир Путін.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама