Фото ілюстративне. Джерело: "Полігон медіа"

Чим займаються "вагнерівці" в Білорусі: у Нацспротиві розповіли про навчальні центри, де працюють бойовики

Найманці приватної військової компанії "Вагнера" в Білорусі готують операторів дронів для російської армії. Однак роблять вони це неохоче, оскільки платять їм за таку роботу небагато.

Про це повідомив Telegram-канал "Спротив". Інструктори "Вагнера" впродовж двох тижнів навчають мобілізованих військової топографії, артилерії, медичної підготовки, організації управління та зв’язку.

"Кремль продовжує активно використовувати свої країни-сателіти для підготовки та навчання російської армії. Йдеться про Білорусь та її так звані навчальні центри", — наголосили у "Спротиві".

За інформацією Центру національного спротиву, саме тут головний акцент на двотижневих курсах на опануванні операторських навичок управління безпілотниками, зокрема, FPV-дронами. Після таких експрес-курсів — на війну в Україну.

"Однак інструкторська робота та зарплата не влаштовує учасників приватної військової компанії "Вагнера", тож у Білорусі спостерігається відтік інструкторів, які вибирають участь у війні в Африці, де гроші платять більші", — йдеться в повідомленні.

Центр національного спротиву уточнив, що за останній період кількість "вагнерівців" на території Білорусі скоротилася з 500 осіб до 400. Незабаром "охочих" воювати в Україні будуть відправляти на передову відразу з військкомату.

Нагадаємо, що у квітні в інформаційному просторі з’являлася інформація, що в Білорусі готують диверсантів для війни на території України. Їх навчають інструктори приватної військової компанії "Вагнера".

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 11.05.2024 13:57