1 254 день війни
Особовий склад
1 053 260
Танки
11 067
Артилерія
30 911
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 203
Крилаті ракети
3 548
Гелікоптери
340
БпЛА
48 894
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Чоловік опинився під завалами в Києві: перші кадри порятунку з багатоповерхівки (відео)
На фото: зруйнований будинок у Києві під час атаки 31 липня. Джерело: ДСНС

Чоловік опинився під завалами в Києві: перші кадри порятунку з багатоповерхівки (відео)

Внаслідок нічної атаки на Київ 31 липня у зруйнованому будинку на першому поверсі перебуває затиснутий чоловік. Наразі триває рятувальна операція.

Про це у коментарі "Радіо свобода" повідомив очільник Міністерства внутрішніх справ Ігор Клименко.

"На першому поверсі чоловік затиснений у "бетонному склепі". Ймовірно, що це кухонне приміщення. Дуже ювелірна робота наших рятувальників триває, адже треба вирізати в цьому бетонному просторі тунель", — наголосив посадовець.

За його словами, голову чоловіка наразі вже звільнили, з ним спілкуються і можуть надавати воду. Клименко додав, що нині рятувальники намагаються його дістати повністю. Операція з порятунку чоловіка може тривати ще понад годину.

Що відомо про атаку на Київ 31 липня

Вночі російська армія здійснила комбіновану атаку на Київ, використовуючи ракети та безпілотники. Як повідомив керівник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко, загалом по Києву є наслідки російської комбінованої атаки на понад 27 локаціях. Наразі відомо про шістьох загиблих, серед яких — шестирічний хлопчик.

"Соломʼянський район дуже постраждав, Святошинський, Шевченківський, Голосіївський. У нас 52 постраждалих, майже 30 в лікарнях. У тому числі постраждали дев'ять дітей. Число, на жаль, буде зростати", — заявив він.

Раніше ми повідомляли, що 31 липня о 04:29 у Києві оголосили другу за ніч повітряну тривогу. Вже за 10 хвилин мешканці здригнулися від вибухів й спалахів у небі. Перед цим Повітряні сили попереджали про рух ракет у напрямку Києва.

Нагадаємо, у ніч на четвер, 31 липня, росіяни атакували Україну ударними безпілотниками та ракетами. Своєю чергою, моніторингові групи показали приблизний рух ракет та дронів уночі. Основний акцент своїх зусиль ворог спрямував на Київ.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама