У четверту річницю війни міжнародним делегаціям показали потяг, який атакував шахед: шокуючі фото
Фото: "Укрзалізниця"

У четверту річницю війни міжнародним делегаціям показали потяг, який атакував "шахед": шокуючі фото

У вівторок, 24 лютого, у четверту річницю повномасштабної війни міжнародним делегаціям показали розбитий пасажирський вагон. Росія атакувала цей потяг 27 січня цього року.

Про це повідомила пресслужба "Укрзалізниці".

Відомо, що компанія Expolight Arts перетворила вагон, який обстріляли рашисти, на арт-роботу "Пульсуючий Біль". Автор — Микола Каблук.

"Це реальний вагон рейсу "Чоп — Барвінкове, який Росія атакувала 27 січня 2026 року. Того дня шість пасажирів загинули, ще двоє були поранені. Близько 300 людей вдалося врятувати, бо залізничники діяли за лічені хвилини: допомогли вибратися, надали першу допомогу, від’єднали неушкоджені вагони, щоб вогонь не поширився", — зазначили у компанії перевізника.

Цей вагон був знищений ударом ворожого дрону. Усередині перебували мирні люди. 

"Єдине, що залишилося після — обвуглений метал, тиша і біль, який неможливо ані виправдати, ані забути", — зазначили в "Укрзалізниці".

"Сьогодні він говорить світлом: холодний ззовні — як ніч після вибуху, теплий всередині — як серце, що ще б’ється у пам’яті. Це пульс болю. Пульс життя, яке обірвали. Пульс пам’яті, що не згасає. Світло проявляє рани металу — так само, як памʼять проявляє правду", — додали в УЗ.

Нагадаємо, 11 лютого під ворожим вогнем опинилися залізничні об’єкти на Дніпропетровщині та Сумщині, що призвело до пошкодження рухомого складу та загорянь.

Читайте також: Маріуполь — одне з перших міст, яке зустріло вторгнення РФ: щемливі кадри зруйнованих вулиць
Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама