На фото: родина Гринкевичів. Джерело: соцмережі

Дружину бізнесмена Гринкевича звільнили з "Львівської політехніки"

У четвер, 11 січня, дружину львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, якого підозрюють в хабарництві, звільнили з університету "Львівська політехніка". Світлана Гринкевич у навчальному закладі обіймала посаду професора кафедри маркетингу та логістики.

Про це повідомило "Радіо Свобода". Відомо, що вона написала заяву на звільнення за власним бажанням. 

"З 11.01.2024 університет звільнив за власним бажанням Гринкевич Світлану Степанівну з посади професора кафедри маркетингу та логістики. Номер наказу №155-3-10", — заявили в начальному закладі.

Варто зазначити, що 10 січня студенти оголосили про пікет "Львівської політехніки" з вимогою звільнити з роботи Світлану Гринкевич. Акція була запланована на п’ятницю, 12 січня. Молодь мала зібратися біля головного корпусу політехніки.

Що відомо про Світлану Гринкевич

Світлана Гринкевич — професорка та докторка економічних наук. Вона була заступницею завідувача кафедри маркетингу і логістики "Львівської політехніки". Через тиждень після затримання чоловіка, Світлана Гринкевич взяла відпустку за сімейними обставинами.

Дружина Ігоря Гринкевича є співзасновницею благодійного фонду Hope.UA, яким керує її син Роман. Також вона є співвласницею кількох фірм родинного бізнесу Гринкевичів.

Що відомо про корупційну схему Гринкевича

Наприкінці грудня журналіст Євген Плінський повідомив, що будівельний альянс компаній родини Гринкевичів підписав контракт із Міністерством оборони України про постачання одягу для Збройних сил України. Він наголосив, що, не маючи жодного виробництва одягу, жодної швейної машинки та спеціалістів, три компанії Гринкевичів у січні-лютому 2023 підписали з Міноборони 23 договори на загальну суму 1,54 мільярда гривень на постачання літнього одягу та білизни. При цьому не відбулося жодних відкритих процедур і тендерів.

Він додав, що задля збільшення маржі білизну й одяг купували не відштовхуючись від контрактів, а від ціни — що дешевше, то краще. Тому якість білизни й одягу не відповідає жодним умовам військового забезпечення.

Згодом з’ясувалося, що компанії "ТРЕЙД ЛАЙНС РІТЕЙЛ", "Будівельна компанія СІТІГРАД" і "Будівельний Альянс МОНТАЖПРОЕКТ" отримували гроші від Міноборони без факту постачання одягу за підробленими актами прийняття-передання з правом "довозу" одягу тоді, коли вийде.

Нагадаємо, 11 січня, за ініціативи Державного бюро розслідувань арештовано майно сім’ї та підконтрольних кампаній львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича — одного з найбільших постачальників Міністерства оборони. 

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Події, 11.01.2024 15:43