Фото: Instagram Романа Гриневича

Скандал із розкрадання коштів Міноборони: син Гринкевича відреагував на корупційні звинувачення

На розголос з приводу можливої протиправної діяльності батька у Міноборони вперше відреагував син львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича — Роман.

Відповідне повідомлення було опубліковане на сторінці в Instagram Романа Гринкевича.

За словами Гринкевича-молодшого, діяльність його родини відбувалась в умовах чинного законодавства, а сам скандал є замовним. Роман Гринкевич також додав, що його родина не буде виправдовуватися, адже "немає за що", і наголосив, що тікати за кордон вони не збираються.

"Ми впевнені, що наша діяльність відбувалася в умовах чинного законодавства. Виправдовуватися, лити бруд, шукати компромат або його створювати точно не будемо! Ми точно знаємо, хто зацікавлений в цьому скандалі, його безпосередніх замовників та вигодонабувачів. Ми переконані, що правоохоронці усіх рівнів і безпосередньо в МО розберуться у всьому, користуючись офіційними даними", — йдеться у повідомленні Романа Гринкевича.

Скріншот з Instagram Романа Гринкевича

Раніше повідомлялось, що Міністерство оборони України повністю припиняє співпрацю з компаніями, пов'язаними зі скандальною родиною Гринкевичів. Зокрема, йдеться про бізнесмена Ігоря Гринкевича, якого звинувачують у масштабному розкраданні грошей на потреби військових.

Також з'явилась інформація, що у Міністерства оборони залишився один контракт з компанією, пов'язаною з родиною Гринкевичів. Він діє з 1-го січня по 1 квітня 2024 року.

Що відомо про корупційну схему Гринкевича

Наприкінці грудня журналіст Євген Плінський повідомив, що будівельний альянс компаній родини Гринкевичів підписав контракт із Міністерством оборони України про постачання одягу для Збройних сил України. Він наголосив, що, не маючи жодного виробництва одягу, жодної швейної машинки та спеціалістів, три компанії Гринкевичів у січні-лютому 2023 підписали з Міноборони 23 договори на загальну суму 1,54 мільярда гривень на постачання літнього одягу та білизни. При цьому не відбулося жодних відкритих процедур і тендерів.

Він додав, що задля збільшення маржі білизну й одяг купували не відштовхуючись від контрактів, а від ціни — що дешевше, то краще. Тому якість білизни й одягу не відповідає жодним умовам військового забезпечення.

Згодом з’ясувалося, що компанії "ТРЕЙД ЛАЙНС РІТЕЙЛ", "Будівельна компанія СІТІГРАД" і "Будівельний Альянс МОНТАЖПРОЕКТ" отримували гроші від Міноборони без факту постачання одягу за підробленими актами прийняття-передання з правом "довозу" одягу тоді, коли вийде.

Нагадаємо, на шоу-концерті від студії "95 Квартал" під назвою "Новорічний квартал" уважні телеглядачі помітили художницю Соню Морозюк. У залі вона сиділа разом із нареченим Романом — сином львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, якого підозрюють у корупції.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 09.01.2024 22:13