Іран попередив про вихід з ядерної угоди в разі нових санкцій США

15 СЕРПНЯ 2017 12:26

Президент Ірану Хасан РУХАНІ (Hassan ROUHANI) заявив у вівторок, 15 серпня, що країна може вийти з угоди щодо ядерної програми, якщо Сполучені Штати продовжать вводити нові санкції. Про це повідомляє TrueUA з посиланням на AFP.  

«Невдалий досвід санкцій і стримування привів їх попередні адміністрації за стіл переговорів. Якщо вони хочуть повернутися до цієї практики, визначено в короткий час - не тижні чи місяці, а в масштабі годин і днів - ми повернемося до нашої колишньої ситуації», - сказав президент Ірану.   

У своєму виступі перед парламентом РОХАНІ також заявив, що президент Америки Дональд Трамп показав світові, що Вашингтон «нехороший партнер».  

За його словами, протягом останніх місяців світ став свідком, що США, в доповнення до постійного і повторюваного порушення обіцянок щодо спільного всеосяжного плану дій, проігнорували кілька інших угод і показали своїм союзникам, що США не є ні хорошим партнером, ні надійної стороною в переговорах.  

Нагадаємо, раніше заступник міністра закордонних справ Ірану Аббас АРАГЧИ повідомив, що Тегеран може вийти з угоди про Спільний комплексний план дій.   

«Якщо Іран зрозуміє, що витрат від комплексного плану більше, ніж вигоди, він, не вагаючись, вийде з угоди», - заявив заступник міністра.

 

Політика, 15.08.2017 12:26