Іспанія — Україна: найцікавіші моменти півфінального матчу Євро-2023 (відео)

У середу, 5 липня, молодіжна збірна України (U-21) поступилася команді Іспанії в півфіналі Євро-2023 на стадіоні "Стяуа" в румунському Бухаресті із рахунком 5:1. Підопічні Руслана Ротаня увійшли в четвірку найкращих команд турніру.

"Синьо-жовті" вийшли вперед на 13-й хвилині зустрічі, але іспанці швидко відігралися та врешті здобули розгромну перемогу.

Найцікавіші моменти матчу Іспанія — Україна

У фіналі іспанці зустрінуться з Англією, яка у своєму поєдинку здолала збірну Ізраїлю (3:0). Матч відбудеться у суботу, 8 липня.

Нагадаємо, у чвертьфіналі Євро-2023 Україна обіграла Францію з рахунком 1:3, а Іспанія обіграла Швейцарію — 2:1.

Раніше стали відомі подробиці інциденту, який трапився у матчі другого туру молодіжного Євро-2023, в якому збірна України грала проти Румунії (1:0). Гравець збірної України Владислав Ванат отримав червону картку через поштовх гравця суперників. Згодом стало відомо, що румунський футболіст підло провокував Ваната.

Спорт, 06.07.2023 08:27