Фото: top-avtoshkola.com

Камери у кожному класі: в Україні посилять умови складання іспитів з водіння

В Україні мають намір змінити умови складання практичного іспиту для отримання посвідчення водія. У Міністерстві внутрішніх справ у такий спосіб хочуть мінімізувати корупцію під час навчання.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Ігор Клименко в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна".

За словами Клименка, класи, де складають теоретичні іспити, до кінця цього року будуть обладнані камерами без сліпих зон. Вони дозволять ідентифікувати обличчя кожної людини, яка прийде складати екзамен.

Крім того, до кінця року планується обладнати майже 150 автомобілів камерами 360 градусів, які зможуть показувати весь салон — щоб бачити курсанта, інструктора, планшет, можливі порушення і підказки. Ці машини будуть обладнані трекерами з визначенням маршруту руху. Також здійснюватиметься повний аудіозапис із салону автомобіля.

Також у межах реформи міністерство планує скоротити кількість сервісних центрів: зараз їх 148, а залишиться тільки 55.

"Весь персонал сервісних центрів пройде перевірку на благонадійність, і в тих сервісних центрах, які залишаться працювати на кінець року, ми хочемо бачити саме людей, на яких немає скарг. Змінимо частину менеджменту сервісних центрів", — додав міністр.

Нагадаємо, в Україні з 1 травня 2023 року скасували обов'язкове ввімкнення ближнього світла фар або ходових вогнів за містом для автомобілістів

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Суспільство, 02.05.2023 23:37