1 176 день війни
Особовий склад
969 370
Танки
10 804
Артилерія
27 827
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 165
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
335
БпЛА
35 860
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Керівник Молодого театру Білоус, якого звинувачували в домаганнях, звільнений із посади
Фото: facebook/Молодий театр

Керівник Молодого театру Білоус, якого звинувачували в домаганнях, звільнений із посади

Директор та художній керівник Андрій Білоус Київського академічного Молодого театру залишив свою посаду. Він подав заяву на звільнення за угодою сторін.

Про це повідомила Київська міська державна адміністрація. Зазначається, що наказ про звільнення Білоуса з посади вже підписаний.

Як зауважили у КМДА, усі кадрові рішення щодо тимчасового виконання обов'язків керівника театру ухвалюватимуть згідно зі встановленим порядком.

"Департамент культури неодноразово заявляв про принципову позицію щодо неприпустимості будь-яких проявів харасменту, дискримінації та вчинення образливих чи принизливих дій у комунальних закладах культури", — йдеться у повідомленні.

Справа Білоуса

Скандал із домаганнями в театральній сфері розпочався 22 січня, коли студентка Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого звинуватила Білоуса в сексуальних домаганнях. Вона оприлюднила своє звернення в анонімному відео, а пізніше розкрила свою особу.

Дівчина заявила, що перші повідомлення від Білоуса нібито отримала незадовго після вступу до навчального закладу. Також стверджує, що викладач цікавився особистою інформацією про неї, а згодом начебто розпочав ставити неприйнятні питання, зокрема, про те, чи має та романтичні стосунки та яка її сексуальна орієнтація.

Згодом в університеті отримали чотири звернення з приводу неетичної поведінки викладача, які передали до Національної поліції. Працівники Молодого театру, де режисер працював художнім директором, підтвердили випадки домагання.

Після скандалу Андрія Білоуса усунули із посади директора та художнього керівника Молодого театру. Проте згодом Білоус знову повернувся до виконання своїх обов'язків.

Нагадаємо, згідно з рішенням атестаційної колегії Міністерства освіти та науки України від 24 квітня 2025 року, Андрію Білоусу надано вчене звання доцента кафедри акторського мистецтва та режисури драми Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама