
У столиці 24 березня офіційно оголосили про завершення надзвичайно складного опалювального сезону 2025/2026 років. Попри намагання окупантів залишити місто без тепла та світла за допомогою безпрецедентної кількості ракет і дронів, енергетична інфраструктура витримала навантаження завдяки злагодженій роботі всіх служб.
Про це повідомляє офіційний Telegram-канал ДТЕК.
Як зазначили енергетики, ця зима стала справжнім іспитом для киян та енергетиків. Росія витратила колосальні ресурси, щоб занурити українську столицю в темряву та холод, проте плани ворога були зруйновані.
Стійкість протиповітряної оброни, професійність ДСНС та цілодобова праця комунальників дозволили втримати систему навіть у найбільш критичні дні та тижні. У ДТЕК наголосили на важливості підтримки мешканців міста:
"Окремі дні та тижні були надзвичайно складними. Але кияни проявили надзвичайну міцність духу та єдність. Дякуємо кожному з вас за підтримку: за чай та каву, обіди та смаколики, за теплі слова".
Хоча офіційний сезон опалення завершено, відпочинку у спеціалістів не передбачається. Москва продовжує щоденно атакувати об'єкти енергетики, намагаючись завдати шкоди системі навіть у весняний період. Наразі розпочинається активна фаза підготовки до літніх піків споживання та наступного зимового періоду.
"Енергетики не мають час на відпочинок. Ворог щодня продовжує атакувати енергетику. Ми вже готуємось до літніх піків споживання та нового опалювального сезону", — зазначили у компанії.
Фахівці запевняють: світло тримається, а досвід, здобутий під час цього сезону, дозволить ще ефективніше протистояти викликам у майбутньому.
Нагадаємо, Дніпропетровська область першою в Україні розпочала масове відключення тепла в оселях громадян через суттєве потепління. У Дніпрі та Кривому Розі централізоване опалення вже вимкнено, а решта міст регіону готується завершити сезон до кінця поточного тижня.