Киянин влаштував стрілянину внаслідок конфлікту між двома компаніями (фото)
Затримання київського стрільця. Джерело: Нацполіція України

Киянин влаштував стрілянину внаслідок конфлікту між двома компаніями (фото)

У ніч на неділю, 5 квітня, столичні поліцейські затримали агресивного чоловіка. Він влаштував стрілянину в Дарницькому районі Києва.

Про це повідомили в поліції Києва. Там уточнили, що інцидент стався сьогодні вночі біля будинку на вулиці Драгоманова.

"Між двома компаніями виникнув конфлікт, під час якого 33-річний місцевий мешканець здійснив зі зброї декілька пострілів", — пояснили правоохоронці.

Київські поліцейські констатували, що потерпілих внаслідок події немає, оскільки чоловік стріляв у повітря, а не в опонентів.

Правоохоронці затримали стрільця в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України (затримання можливе під час злочину, безпосередньо після нього або за наявності очевидних слідів злочину).

"У нього вилучено знаряддя вчинення злочину — пристрій для відстрілу гумових куль", — зазначили правоохоронці.

Пістолет хулігана з Києва

Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 296 Кримінального кодексу України (хуліганство).

"Усі обставини правопорушення встановлюються в межах розпочатого кримінального провадження", — підсумували в поліції Києва.

Нагадаємо, раніше поліція Києва проводила кримінальне провадження за фактом стрілянини в Голосіївському районі Києва. Між двома чоловіками виник конфлікт, після чого один із них застосував зброю.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X TrueUA - YouTube
Завантажити ще
Реклама