1 223 день війни
Особовий склад
1 020 010
Танки
10 980
Артилерія
29 718
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 190
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
42 796
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Мокрий сніг та дощ: які області накриють опади 20 січня
Фото: Pixabay

Мокрий сніг та дощ: які області накриють опади 20 січня

У суботу, 20 січня, погода в Україні буде хмарною з проясненнями. У деяких регіонах можливі дощі та мокрий сніг.

Про це повідомив Укргідрометцентр.

Зокрема, у південній частині, східних та Дніпропетровській областях синоптики прогнозують мокрий сніг та дощ, подекуди налипання. Температура повітря становитиме -1...+4ºC.

У Криму стовпчики термометрів показуватимуть +2... +7ºC. На решті території без істотних опадів. Температура 0...-5ºC. На дорогах країни, крім Криму та Приазов'я, ожеледиця. Вітер буде північно-західний та західний, 7-12 м/с.

На Київщині та в столиці очікують хмарну погоду з проясненнями. Без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Температура в області коливатиметься у межах 0... -5ºC. У Києві позначки термометрів показуватимуть -1...-3ºC.

Нагадаємо, раніше кандидат географічних наук і метеоролог Ігор Кібальчич прогнозував, що січень 2024 року в Україні продовжить тенденцію потепління. Як показують численні розрахунки провідних світових центрів погоди, у першій декаді місяця над Європою продовжиться активне західне перенесення повітряних мас, внаслідок чого тепле та вологе атлантичне повітря проникатиме далеко на схід регіону, а більшість опадів випаде у вигляді дощу та мокрого снігу.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама