У понеділок, 7 квітня, в Білому Колодязі Харківської області російські окупанти вдарили FPV-дроном по службовому автомобілю наряду патрульної поліції. Правоохоронці отримали контузії.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Харківської області.
"Трьом працівникам поліції вдалося врятуватися. Вони зазнали контузій", — ідеться в повідомленні.
Правоохоронці уточнили, що 7 квітня наряд сектору реагування патрульної поліції здійснював патрулювання Вовчанської громади.
"У селищі Білий Колодязь FPV-дрон розпочав переслідувати службовий автомобіль", — пояснили харківські поліцейські.
Однак правоохоронці вчасно зорієнтувалися та вистрибнули з автомобіля.
"Ворожий боєприпас влучив у землю неподалік. Вони отримали контузії. Медики надають їм допомогу", — зазначили у відділі комунікації поліції Харківської області.
За фактом воєнного злочину слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України.
Нагадаємо, що в Харківській області російський безпілотник атакував авто з українським журналістом. Медійник у супроводі військових їхав на фільмування вогневої позиції. Про це повідомила прес-служба Національної спілки журналістів України.