1 134 день війни
Особовий склад
918 180
Танки
10 515
Артилерія
25 576
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 123
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 505
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
На Полтавщині через ДТП два села залишилися без газу

На Полтавщині через ДТП два села залишилися без газу

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у Полтавській області два населених пункти залишилося без газопостачання.

Про це повідомляє ПрАТ "Гадячгаз".

Зазначається, що у селі Римарівка Миргородського району вантажівка пошкодила газопровід. 

"Відбулося часткове відключення газопостачання у населених пунктах Римарівка та Красна Лука", — йдеться у повідомленні.

Водночас у Державній службі з надзвичайних ситуацій уточнили, що без газу залишилися близько 200 абонентів.

"Працівниками ПрАТ "Гадячгаз" заплановано відновлювальні роботи на 13.07.2023 року. Підрозділи ДСНС не залучалися", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 12 липня на автодорозі "Київ-Чоп" зіткнулись дві вантажівки. Аварія сталася біля села Бродки Стрийського району. Внаслідок зіткнення водій "Рено" та його 56 річна пасажирка отримали тілесні ушкодження.

Додамо, 10 липня у Львові військовий збив жінку на пішохідному переході. Потерпіла загинула на місці аварії. За попередніми даними, ДТП сталася на вулиці Городоцькій. Автомобіль, за кермом якого перебував військовослужбовець, на нерегульованому пішохідному переході на швидкості збив перехожу. Вона загинула миттєво.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама