1 201 день війни
Особовий склад
996 150
Танки
10 911
Артилерія
28 892
Літаки
414
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 183
Крилаті ракети
3 315
Гелікоптери
337
БпЛА
39 651
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Нічна атака України шахедами: військовим не вдалося збити усі ворожі безпілотники
Фото: ілюстративне. Джерело: Генштаб ЗСУ

Нічна атака України "шахедами": військовим не вдалося збити усі ворожі безпілотники

У ніч на 27 березня російські загарбники атакували територію України ударними безпілотниками типу Shahed із Курської області. Усього ворог застосував 13 дронів-камікадзе. 

Про це у Telegram повідомили Повітряні сили Збройних сил України. За даними військових, в українському небі було збито 10 "шахедів" — у Харківській, Сумській та Київській областях.

"До відбиття повітряного нападу залучено зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи, засоби радіоелектронної боротьби Повітряних сил та Сил оборони України", — йдеться у повідомленні Повітряних сил.

Інфографіка: Повітряні сили ЗСУ

У ніч на вівторок, 26 березня, у Харкові лунала серія вибухів. Російські загарбники атакували місто ударними безпілотниками типу "Шахед". Як повідомляв Ігор Терехов, внаслідок ворожого обстрілу стався "приліт" одного з безпілотників у землю біля нежилої будівлі.

Нагадаємо, що 22 березня російські загарбники масовано обстріляли Харків балістичними ракетами з Бєлгородської області Росії. У місті лунали близько 15 вибухів. Харків опинився повністю бех світла, ворог зруйнував основні енергетичні об'єкти.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама