Нічний обстріл РФ: киян попередили про перебої з оплатою та валідацією квитків
Фото: "Суспільне"

Нічний обстріл РФ: киян попередили про перебої з оплатою та валідацією квитків

Через нічний обстріл Києва можливі перебої з оплатою карткою та валідацією квитків у швидкісному трамваї й фунікулері. Це сталося через пошкодження каналу підключення до оператора телекомунікаційної мережі. 

Про це у Telegram-каналі повідомляє Київська міська державна адміністрація. 

"Так, у зв'язку нічною ворожою атакою у ніч проти 19 вересня сталося пошкодження каналу підключення до оператора телекомунікаційної мережі, що надає послуги КП "Київпастранс". Тому офіційний сайт підприємства тимчасово не працює", — йдеться у повідомленні. 

У КМДА наголосили, якщо не працює оплата чи валідація на турнікетах, пасажирам рекомендується здійснювати валідацію проїзного квитка в салоні трамваїв. 

"Фахівці підприємства та оператора телекомунікаційної мережі працюють над оперативним відновленням стабільної роботи сервісів", — додали в адміністрації.

Раніше повідомлялось, що у ніч на 19 вересня у кількох місцях Києва впали уламки безпілотників. Зокрема, падіння були на проїжджу частину в Шевченківському районі, що пошкодило тролейбусну мережу. Попередньо, без постраждалих.

Варто зауважити, що у ніч на 18 вересня російська армія атакувала Київську область ударними безпілотниками. Внаслідок ворожих дій у регіоні виникло кілька пожеж.

Нагадаємо, 18 вересня російські окупанти вдарили по Костянтинівці на Донеччині. Постраждало багато місцевих мешканців.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама