1 141 день війни
Особовий склад
927 580
Танки
10 576
Артилерія
25 912
Літаки
370
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 127
Крилаті ракети
3 123
Гелікоптери
335
БпЛА
31 973
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Одна та дві черги: як енергетики відключатимуть світло в понеділок
Колаж: TrueUA

Одна та дві черги: як енергетики відключатимуть світло в понеділок

У понеділок, 2 грудня, в Україні впродовж дня застосовуватимуться одна та дві черги відключень електроенергії. Обмеження запровадили у зв’язку з пошкодженнями енергетичних об’єктів унаслідок обстрілів.

Про це повідомила прес-служба "Укренерго". Там поінформували про такі час застосування й обсяг обмежень:

для побутових споживачів:

  • 07:00-08:00 — одна черга відключень;
  • 08:00-10:00 — дві черги відключень;
  • 10:00-11:00 — одна черга відключень;
  • 11:00-19:00 — дві черги відключень;
  • 19:00-22:00 — одна черга відключень;

для промисловості та бізнесу:

  • 06:00-22:00 — застосування графіків обмеження потужності.

"Причина тимчасового запровадження обмежень — пошкодження енергообʼєктів під час масованої ракетно-дронової атаки 28 листопада", — пояснили енергетики.

Крім того, вони запевнили, що працюють над тим, аби якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене ворогом обладнання.

"Увага! Час застосування та обсяг обмежень протягом доби можуть змінитися. Актуальну інформацію про графіки відключень у вашому регіоні дізнавайтесь на сайті чи офіційних сторінках обленерго в соцмережах", — констатували в "Укренерго".

Енергетики також традиційно закликали споживати електроенергію ощадливо, коли світло з’являється за графіком.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у п'ятницю повідомив, що наразі неможливо спрогнозувати, коли стабілізується ситуація з електропостачанням в Україні. Роботи щодо ліквідації наслідків атак на енергетику країни не зупиняються ні на хвилину. За його словами, станом на зараз ситуація в енергетиці складна, але контрольована диспетчерами "Укренерго".

Нагадаємо, що прес-служба "Укренерго" оприлюднила кадри наслідків російських ударів по електростанціях: понад 200 ракет і майже стільки ж ударних безпілотників використала Росія під час двох останніх масованих атак на українську енергосистему — 17 і 28 листопада.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама