Підтримати проект
Фото: Офіс президента
Озброєння, яке допоможе виграти війну з Росією: Зеленський направить США "список бажань"
26 ЛЮТОГО 2023 07:28
Андрій Романюк
Редактор стрічки новин

Президент України Володимир Зеленський планує надіслати США список озброєнь, необхідні для прискорення завершення війни з РФ. У переліку присутні винищувачі F-16.

Про це повідомляє CNN.

Зеленський зустрівся з головою комітету Палати представників у закордонних справах Майклом Макколом і чотирма іншими членами Республіканської партії Палати представників. Глава держави заявив, що планує надіслати їм список озброєнь, у тому числі винищувачі F-16, які, на його думку, необхідні для прискорення кінця війни з Росією

"Існує широка двопартійна підтримка між Сполученими Штатами, нашими партнерами в НАТО та європейськими союзниками щодо підтримки України проти російської агресії... У нас була дуже продуктивна зустріч із президентом Зеленським. Ми говорили насамперед про те, які його потреби, коли йдеться про перемогу у цій війні. І він надає цій делегації перелік зброї, яка потрібна Україні для перемоги", — сказав Маккол.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський вважає, що російського диктатора Володимира Путіна рано чи пізно вб’є власне оточення. Люди, які працюють з Путіним, на думку Зеленського, знайдуть причину його прибрати.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 26.02.2023 07:28