1 259 день війни
Особовий склад
1 058 260
Танки
11 071
Артилерія
31 081
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 203
Крилаті ракети
3 555
Гелікоптери
340
БпЛА
49 620
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,7
41,6
48,3
48,1
Повалені дерева та заблоковані автівки: у Києві ліквідовують наслідки негоди (фото)
Фото: КМДА

Повалені дерева та заблоковані автівки: у Києві ліквідовують наслідки негоди (фото)

У середу, 6 серпня, Київ накрила негода. Внаслідок злив і шквального вітру у столиці зафіксували масштабні підтоплення та повалені дерева. 

Як повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації, над ліквідацією наслідків зливи у столиці працюють 92 зеленбудівці та 13 рятувальників КАРС ("Київська служба порятунку").

У місті зафіксовано 76 повалених та 86 пошкоджених дерев. Рятувальники оперативно прибирають їх з доріг, трамвайних колій, проїжджих частин. Також звільняють лінії електропередач та деблокують автомобілі.

Наразі вже звільнили від повалених дерев:

  • трамвайні колії в Пущі-Водиці;
  • авто у Голосіївському районі;
  • проїжджу частину проспекту в Оболонському районі.

Працівники районних підприємств з утримання зелених насаджень укріплюють дерева, прибирають території та вивозять залишки деревини й гілля. До робіт залучили 21 одиницю техніки КО "Київзеленбуд".

Куди звертатися у разі надзвичайної ситуації

Місцева влада нагадала жителям столиці контакти екстрених служб, до яких можна звертатися у разі надзвичайних ситуацій під час негоди:

  • при підтопленні проїжджої частини чи тротуарів необхідно звертатися до диспетчерської КК "Київавтодор": 0442847419;
  • якщо впало дерево чи зламалися гілки, телефонуйте до аварійно-диспетчерської служби КО "Київзеленбуд": 0442724018;
  • коли падіння дерев і гілок загрожує життю, звертайтесь до рятувальників за номерами: 101 або 0444303713 (телефон КАРС);
  • при травмуванні людей негайно телефонуйте 103;
  • при несправності світлофорних об’єктів чи дорожніх знаків телефонуйте за номерами: 0503873542 (телефон ЦОДР).

Зауважимо, що раніше місцева влада попереджала киян, що 6 серпня у Києві та області очікуються грози, град та шквали. Через негоду було оголошено штормове попередження.

Нагадаємо, за даними синоптика Наталії Діденко, 7 серпня у Києві та у більшості областей України пануватиме свіжа погода. Відчутне зниження температури очікується на Заході.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама