
Кремлівський диктатор Володимир Путін учетверте з 2022 року збільшить чисельність центрального апарату Федеральної служби охорони (ФСО). Вперше за майже 13 років це відбудеться не на початку чи наприкінці, а в середині року.
Про це повідомило видання "Верстка". Медійники зазначили, що відповідний проєкт указу президента опубліковано на порталі проєктів нормативно-правових актів. Він має набути чинності вже 1 липня.
Згідно з текстом, гранична чисельність військовослужбовців і федеральних державних цивільних службовців центрального апарату ФСО має зрости з поточних 785 осіб до 812.
"Першим завданням у списку повноважень служби вказано персональну охорону президента, членів його сім'ї та прем'єр-міністра", — йдеться в повідомленні.
У період війни укази про розширення центрального апарату ухвалювали або наприкінці, або на початку року. 31 грудня 2022 року Володимир Путін збільшив максимальну кількість військових і цивільних у центральному апараті з 725 до 760 осіб.
Потім, у січні 2024 року, прописав одразу два збільшення: з 1 січня 2024 року — до 775 осіб, а з 1 січня 2025 року — до 785 осіб.
До початку війни в Україні Володимир Путін і Дмитро Медведєв, який обіймав президентську посаду з 7 травня 2008 року по 7 травня 2012 року, не розширювали центральний апарат ФСО майже 13 років.
Нагадаємо, сьогодні прессекретар Путіна Дмитро Пєсков розповів, що самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко не передавав очільнику Росії Володимиру Путіну жодного послання від президента України Володимира Зеленського. Але про "українське питання" вони говорили.