
Перед зустріччю президентів України та Сполучених Штатів Америки Володимир Путін заявив, що з урахуванням темпів наступу окупантів зацікавленість Росії у виведенні Збройних сил України із "зайнятих ними територій" нібито "зводиться до нуля".
Російські пропагандистсько-інформаційні ресурси стверджують, що Володимир Путін нібито відвідав пункт управління окупантів.
Він також знову пригрозив вирішити "всі завдання СВО", як агресор називає війну проти України, збройним шляхом, якщо Київ "не бажає закінчити справу миром".
Пропагандисти додали, що Путіну доповіли про окупацію росіянами Мирнограда Донецької області (його в Росії називають старою назвою Димитров) і Гуляйполя Запорізької області, а також іще декількох населених пунктів.
Водночас українські джерела й аналітики DeepState не підтверджують окупацію цих населених пунктів. Варто зазначити, що російська пропаганда вже неодноразово оголошувала захопленими території, які перебували принаймні частково під контролем України.
Путін заявив, що захоплення Мирнограда є серйозним кроком до повної окупації Донбасу, а Гуляйполя — відкриває хороші перспективи наступу загарбників.
Він також похизувався, що всі завдання війни проти України нібито виконуються відповідно до задуму, а створення смуги безпеки на кордоні Росії й України "йде хорошими темпами".
Своєю чергою, начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, генерал-лейтенант Кирило Буданов сьогодні наголосив, що Росія все ще має можливості атакувати як Україну, так й інші держави. На 2026 рік Кремль теж склав мобілізаційний план. Тож окупанти не припиняють наступальні операції.
Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявляв, що Україна пішла на багато різних компромісів, і цьому є фіксація в робочих домовленостях, зокрема, 20-пунктному плані. Київ намагається йти на все, що може зупинити війну. Однак у Росії позиція дещо інша.