Фото: РИА Новости

ПВК "Вагнера" визнають терористами у Великій Британії, — ЗМІ

Приватна військова компанія "Вагнера" може бути внесена до списку терористичних організацій у Великій Британії. Це має відбутись протягом декількох тижнів.

Про це повідомляє The Times.

За інформацією джерела, дане рішення було ухвалене після двох місяців роботи над юридичним обґрунтуванням цього кроку. 

"Внесення до списку терористичних організацій є неминучим і очікується протягом декількох тижнів", — повідомило журналістам джерело в уряді Великої Британії.

Зазначається, що "вагнерівці" опиняться в одному списку з бойовиками угруповань "Ісламська держава" та "Аль-Каїда". Також приналежність до ПВК, відвідування її зборів, носіння символіки та будь-яка підтримка вважатиметься у Британії кримінальним злочином.
На дітище Пригожина також буде накладено фінансові санкції, які обмежать здатність ПВК "Вагнера" залучати гроші через британські банки.

Нагадаємо, очільник ПВК "Вагнера" Євген Пригожин останнім часом дуже активно коментує тему майбутнього контрнаступу ЗСУ. Таким чином він, зокрема, готує російські еліти до життя після поразки у війні з Україною.

Також керівник ГУР Міноборони Кирило Буданов вважає, що в Російській Федерації багато хто хоче фізично усунути власника ПВК "Вагнера" Пригожина. Буданов заявив, що його політичне майбутнє пов'язане з виживанням.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 10.05.2023 08:29