У ніч з 11 на 12 серпня на залізничному переході "Дорогуськ" польські прикордонники затримали машиніста локомотива та його помічника, які у стані алкогольного сп'яніння в'їхали до Польщі на вантажному поїзді.
Про це повідомили у спеціальній заяві Прикордонної служби Польщі.
"Громадяни України, затримані працівниками Надбужанського відділу прикордонної охорони на залізничному прикордонному переході "Дорогуськ", мали приблизно два проміле алкоголю в крові", — йдеться в повідомленні.
Працівників прикордонної служби, які чергували на залізничному прикордонному переході "Дорогуськ", дорогою до країни, попередили про вантажний поїзд, який після перетину кордону з України до Польщі не в'їхав на перехід, а зупинився на залізничному переїзді.
Після прибуття та посадки на локомотив польські прикордонники виявили запах алкоголю, що виходив від машиніста поїзда та його помічника, що свідчило про те, що вони можуть перебувати під впливом алкоголю.
"Занепокоєння щодо тверезості чоловіків підтвердив алкотестер. У 34-річного машиніста виявлено майже два проміле алкоголю в крові, а у його 31-річного помічника — понад два проміле", — констатували поляки.
Вантажному поїзду заборонили продовжувати рух, а обидвох громадян України затримано та поміщено до слідчих ізоляторів. Про ситуацію повідомили в Головне управління муніципальної поліції в Хелмі та Залізничну охорону в Хелмі.
Чоловіків передали поліцейським у Дорогуську для подальшого розслідування. Їм загрожує кримінальна відповідальність за кермування тепловозом із причепленими вантажними вагонами в наземному русі в стані алкогольного сп'яніння.
"Після завершення провадження Прикордонна служба наказала їм залишити Польщу та заборонила їм повторний в'їзд на її територію та в країни Шенгенської зони протягом п'яти років", — підсумували польські прикордонники.
Нагадаємо, раніше неодноразово з’являлася інформація про напружену ситуацію на кордоні, адже групи агресивно налаштованих іноземців щодня здійснювали напади на польських прикордонників.