Фото ілюстративне. Джерело: defense.gov

"Рамштайн-22": США скликають засідання з великою кількістю учасників, коли воно відбудеться

Сполучені Штати Америки наступного тижня планують провести чергове засідання у форматі "Рамштайн". Воно відбудеться в понеділок, 20 травня. Традиційно йтиметься про військову підтримку України.

Про це повідомив сайт Пентагона. Засідання відбудеться під головуванням міністра оборони США Ллойда Остіна та голови Об'єднаних штабів США генерала Чарльза Брауна.

Очікується, що майже 50 країн-учасників формату "Рамштайн", обговорять російську агресію проти України та продовжать тісну співпрацю, щоби надати Україні необхідні засоби для захисту своєї суверенної території.

У Пентагоні анонсували, що перед початком зустрічі американський міністр оборони виступить із заявою. Планується, що це відбудеться о 15:00 за київським часом.

У відомстві додали, що країни "обговорять війну Росії в Україні, яка триває". "Рамштайн-22" продовжить тісну співпрацю міжнародної спільноти, щоби надати народу України необхідні засоби для захисту своєї суверенної території.

Це засідання стане вже 22-м за час повномасштабної війни в Україні. Перше засідання у форматі "Рамштайн" відбулося 26 квітня 2022 року. На теперішній момент контактна група налічує майже 50 учасників з усього світу.

Нагадаємо, що для України під час попереднього засідання "Рамштайну" найвищим пріоритетом стало посилення систем протиповітряної оборони. Також значну увагу приділили артилерійським системам.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 18.05.2024 18:14