1 234 день війни
Особовий склад
1 031 620
Танки
11 013
Артилерія
30 163
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 193
Крилаті ракети
3 459
Гелікоптери
340
БпЛА
45 003
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Рашисти вбили двох мирних жителів на Донеччині: де сталась трагедія
Фото: Національна поліція / ілюстративне

Рашисти вбили двох мирних жителів на Донеччині: де сталась трагедія

Внаслідок російських обстрілів Донецької області 15 травня загинули дві людини. Трагедія сталась у селі Карлівка.

Про це у Telegram-каналі повідомив очільник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"Росія вбиває цивільних! За 15 травня росіяни вбили двох жителів Донеччини — у Карлівці", — йдеться у повідомленні чиновника.

Філашкін також додав інфографіку, на якій оприлюднено кількість жертв Донеччини після повномасштабного вторгнення Росії. Загалом з початку великої війни рашисти вбили щонайменше 1 962 людини та поранили щонайменше 4 890 мирних жителів Донеччини. Ці дані не включають жертв загарбників у Маріуполі та Волновасі.

Інфографіка: Telegram-канал Дмитра Філашкіна

Нагадаємо, 14 травня російські загарбники атакували пожежну частину у Миколаївці, що на Донеччині. Внаслідок ворожого удару не було постраждалих серед особового складу рятувальників.

Також окупанти 4 травня обстріляли населені пункти на півночі Донецької області. Внаслідок удару загинула людина, ще двоє отримали поранення.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама