Фото: forpost.media

Російська армія не готова до контрнаступу ЗСУ, — CNN

Російські військові не готові до контрнаступу Збройних сил України. На сьогодні армія країни-агресора не має таких потужностей, як на початку війни.

Про це повідомляє CNN. Видання зазначає, що напередодні весняного контрнаступу України Москва перебуває на етапі "бійки в барі перед закриттям закладу".

"Після втрат Харківської області та Херсона вони протягом семи місяців готувалися до наступної можливої мети контрнаступу України — Запорізької області", — зазначають журналісти.

Про те, що рашисти й справді готувалися до наступу України, свідчить низка викопаних ними окопів, які видно з космосу.

"Вони великі, так, але їх також усі бачать у Google, що не дуже добре в епоху високоточних ракет і швидкого просування бронетехніки", — йдеться в публікації.

За даними CNN, на те, що РФ не готова до контрнаступу ЗСУ, вказують саме події останніх трьох днів. По-перше, звільнення заступника міністра Міноборони РФ з логістичної частини Михайла Мізінцева. У російському оборонному відомстві ніяк не пояснили такої кадрової перестановки, а просто затвердили Олексія Кузьменка на новій посаді.

Про те, що запаси боєприпасів у ЗС РФ закінчуються, відомо давно. Але заява, яка передбачає неминучість провалу ще до початку контрнаступу, має вигляд спроби зняти з себе відповідальність. Крім того, стає дедалі більше внутрішніх чвар і роз'єднаності у російському військовому керівництві, зазначають журналісти. 

Нагадаємо, голова розвідки Кирило Буданов заявив, що першочергове завдання українських військових під час контрнаступу — звільнення усіх тимчасово окупованих територій.

Міністр оборони Олексій Резніков повідомляв, що українці дізнаються про контрнаступальні дії Збройних сил перш за все від бійців, які братимуть в ньому участь. Він закликав громадян набратись терпіння перед важливою операцією наших Збройних сил.

Водночас керівник прес-центру Сил оборони ОК "Південь" Наталія Гуменюк стверджує, що контрнаступальна операція Збройних сил України вже відбувається у невеликому темпі. Українські бійці наразі працюють над зменшенням потужностей ворога.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Війна, 01.05.2023 10:26