1 225 день війни
Особовий склад
1 022 090
Танки
10 985
Артилерія
29 794
Літаки
420
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 191
Крилаті ракети
3 436
Гелікоптери
340
БпЛА
43 013
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Російських солдатів готують до штурмів на мотоциклах: аналітики оцінили нову тактику ворога
Фото: armyinform.com.ua

Російських солдатів готують до штурмів на мотоциклах: аналітики оцінили нову тактику ворога

Російське військове командування модернізує полігони, додавши до них мотоциклетні траси. У такий спосіб окупантів навчають штурмам на мотоциклах.

Про це повідомили аналітики американського Інституту вивчення війни (Institute for the Study of War). За даними фахівців, РФ навіть планує придбати у Китаю близько 200 тисяч мотоциклів для фронту.

Як наголосили експерти, міністр оборони РФ Андрій Бєлоусов доручив командувачу Сухопутних військ Андрію Мордвічеву забезпечити Новосибірське вище військове командне училище мотоциклами та всюдиходами для навчання курсантів сучасній тактиці.

Водночас заступник міністра оборони Росії Юнус-Бек Євкуров заявив, що країна-агресорка модернізувала понад 200 навчальних центрів з урахуванням нової тактики, яку російські війська використовують в Україні. До того ж аналітики відзначили, що згідно з даними російських пабліків, Москва придбала понад 40 000 мотоциклів китайського виробництва у 2024 році.

Ба більше, до кінця цього року Кремль планує закупити ще до 200 000 мотоциклів та 60 000 інших типів легких транспортних засобів. Однак, на думку фахівців, тактика мотоциклетних штурмів є не найвдалішою ідеєю РФ.

"Використання мотоциклів дозволило російським військам дещо покращити свою здатність ухилятися від українських безпілотників у спірних "сірих зонах" уздовж лінії фронту, але темпи просування Росії ще не перевищили крок пішки, попри зусилля щодо інтеграції швидших транспортних засобів у тактику нападу", — зауважили в Інституті.

Нагадаємо, за даними The Telegraph, літній наступ військ країни-агресорки на фронті виявися провальним. Головна причина — погано навчені солдати, які керували наступом. Ще у травні ворожа армія просувалася швидкими темпами, завойовуючи в середньому 5,5 квадратних миль на день. Однак наразі просування окупантів значно сповільнилося, а на деяких відтинках фронту і взагалі зупинилося.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама