1 234 день війни
Особовий склад
1 031 620
Танки
11 013
Артилерія
30 163
Літаки
421
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 193
Крилаті ракети
3 459
Гелікоптери
340
БпЛА
45 003
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,5
41,3
46,45
46,5
Схопили аж в Одесі: поліція затримала іноземця, який у Києві застрелив чоловіка (відео)
Фото: Нацполіція

Схопили аж в Одесі: поліція затримала іноземця, який у Києві застрелив чоловіка (відео)

Правоохоронці в Одесі затримали іноземця, який 8 липня 2025 року у Києві застрелив чоловіка у власному авто.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у місті Києві. За даними правоохоронців, зловмисник виїхав до Одеси одразу після вбивства, використовуючи засоби маскування.

"За результатами спецоперації ми розшукали та вилучили ймовірне знаряддя вчинення злочину, якого зловмисник позбувся. Після скоєного підозрюваний використовував засоби маскування та в той же день виїхав до Одеси. Завдяки злагодженій роботі оперативників поліції Києва та Одеси, за силової підтримки бійців спецпідрозділу КОРД, ми затримали фігуранта у готелі. Ним виявився 41-річний іноземець. Нині ми розглядаємо кілька версій", — розповів начальник кримінальної поліції Києва Андрій Гарастюк.

Зазначається, що наразі іноземцю оголошено підозру через умисне вбивство, вчинене на замовлення.  За скоєне йому загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі або довічне ув’язнення.

Що відомо про вбивство у Києві

Злочин стався у Деснянському районі столиці. За даними поліції, потерпілий – місцевий мешканець, 1977 року народження, перебував у салоні свого мікроавтобуса, коли до нього підійшов невідомий та двічі вистрелив зі зброї, після чого втік. Внаслідок отриманих поранень чоловік загинув на місці події.

вбивство у києві

Згодом у мережі публікували інформацію, що загиблий — офіцер Збройних сил України та заступник начальника Територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Однак Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки й оборони заявив, що ця інформація — фейкова. Там запевнили, що вбитий не був військовослужбовцем і, за даними поліції, не проходив службу.

Нагадаємо, 11 липня на Закарпатті 37-річний чоловік здійснив замах на життя односельця. Як з'ясувалося, чоловіки перебували у неприязних стосунках. Відтак вночі, за попередньою домовленістю, підозрюваний приїхав до подвір’я потерпілого та, не виходячи з автомобіля, здійснив кілька пострілів у його бік

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама