Ігор Коломойський. Джерело: "Ґрати"

Справа про замовне вбивство: Коломойського взяли під варту без права на заставу

Український олігарх Ігор Коломойський перебуватиме під вартою до 7 липня 2024 року без права на заставу. Його підозрюють в організації замовного вбивства юриста Сергія Карпенка, директора українсько-американської Консалтингової компанії "Фарго". Це відбувалося ще 2003 року в Феодосії.

Про це повідомило видання "Ґрати" із зали Печерського районного суду Києва.

"Коломойський із 2 вересня перебуває в ізоляторі Служби безпеки України за підозрою Бюро економічної безпеки у шахрайстві та легалізації майна. Запобіжний захід за цією підозрою передбачав його арешт до 2 червня із заставою в розмірі 1,9 мільярда гривень. Тож за нової підозри застава не передбачена", — йдеться в повідомленні.

За версією слідства, Коломойський, щоби помститися, замовив вбивство директора юридичної компанії за "невиконання вимог щодо анулювання та визнання недійсними рішень загальних зборів акціонерів відкритого акціонерного товариства", а саме підприємства "Дніпроспецсталь".

При цьому український бізнесмен-олігарх Ігор Коломойський заперечує будь-яку причетність до злочину.

В Офісі генпрокурора також додали, що для реалізації злочинних намірів підозрюваний залучив членів банди, яка "спеціалізувалась" на вчиненні важких і особливо важких злочинів, включаючи фізичну розправу з конкурентами.

"Члени банди здійснили напад на директора однієї з юридичних компаній, завдавши йому удари та ножові поранення в життєво важливі органи. Водночас цей злочин не довели до кінця з причин, які не залежали від волі членів банди", — пояснили правоохоронці.

Зараз прокурори та слідчі здійснюють невідкладні слідчі та процесуальні дії, спрямовані на викриття усіх осіб, причетних до скоєння злочину. Підозрюваний бізнесмен — тобто Ігор Коломойський — перебуває під вартою.

Нагадаємо, що 7 травня Господарський суд Києва підтвердив неможливість повернення державного "ПриватБанку" колишнім власникам. Держава як інвестор не може бути позбавлена права власності на придбані нею акції банку.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Події, 09.05.2024 14:58