1 171 день війни
Особовий склад
963 270
Танки
10 786
Артилерія
27 588
Літаки
372
Кораблі/катери
28
Засоби ППО
1 157
Крилаті ракети
3 197
Гелікоптери
335
БпЛА
35 446
Курс НБУ
Міжбанк
$
41,37
41,6
44,61
45
Стало відомо, що пообіцяв Пісторіус Зеленському під час зустрічі в Києві
Фото: novynarnia.com

Стало відомо, що пообіцяв Пісторіус Зеленському під час зустрічі в Києві

Збройні сили України отримають від Німеччини керовані ракети для посилення протиповітряної оборони. Українські військові отримають додаткову зброю до кінця лютого 2023 року.

Таку заяву зробив міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус.

Окрім цього, Німеччина ще передасть Україні танки.

За словами Пісторіуса, дане рішення було ухвалено після його зустрічі з президентом Володимиром Зеленським. Сторони домовилися про постачання Україні додаткового озброєння.

Зазначається, що до кінця лютого Україні буде передано ще більше керованих ракет для протиповітряної оборони, а також п'ять зенітних танків Gepard і ще п'ять інженерних танків Badger.

Також Україна отримає у березні п'ять танкових мостоукладачів Biber.

Міністр оборони Німеччини категорично запевнив, що про постачання бойових літаків Україні не може бути й мови.

Нагадаємо, у вівторок, 7 лютого, на лінії зіткнення українські військові збили ворожий штурмовик СУ-25.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама