Суд обрав запобіжний поліціянту, якого підозрюють у побитті чоловіка біля Голосіївського ТЦК
Скриншот з відео

Суд обрав запобіжний поліціянту, якого підозрюють у побитті чоловіка біля Голосіївського ТЦК

У понеділок, 20 жовтня, суд обрав запобіжний захід для двох поліціянтів, яких підозрюють у побитті чоловіка біля будівлі Голосіївського територіального центру комплектування. Їм призначено цілодобовий домашній арешт до 18 грудня 2025 року. 

Про це повідомляє "Суспільне". 

Згідно з матеріалами справи, 17 жовтня двоє правоохоронців побили чоловіка біля Голосіївського військкомату. Потерпілому, який лежав на порозі мікроавтобуса, було завдано не менш як 10-15 ударів руками та ногами по голові та тілу. 

Водночас у Державному бюро розслідувань уточнили, що поліціянти побили затриманого після того, як він розпилив у салоні авто балончик з перцевим газом. Правоохоронцям інкримінують перевищення влади, що передбачає до восьми років позбавлення волі.

Як зазначає "Суспільне", суд призначив цілодобовий арешт до 18 грудня і для другого поліціянта, який підозрюється у побитті чоловіка біля ТЦК.

Раніше повідомлялось, що 22 вересня, ввечері група невідомих осіб здійснила напад на Калуський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. Внаслідок цього відбулася втеча трьох військовозобов’язаних.

Також на Волині спалахнув конфлікт між громадянами та працівниками ТЦК. Унаслідок інциденту виникла бійка, у військових відібрали пістолет, а одному них зламали руку.

Нагадаємо, що 16 вересня в Київському районі Одеси під час проведення заходів оповіщення чоловік за допомогою ножа поранив військовослужбовця ТЦК. Зловмиснику вдалося покинути місце нападу.

Ми у соцмережах
TrueUA - Telegram TrueUA - Facebook TrueUA - X
Завантажити ще
Реклама