Фото: "Суспільне UA"

Telegram містить загрози для інформаційної безпеки України, — ГУР

В українській розвідці переконані, що Telegram містить низку загроз для інформаційної безпеки України.

Таку заяву зробив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов на заході в медіацентрі "Україна  Укрінформ".

"Що стосується Telegram, то загрози, які він несе для суспільства, є реальні. Йдеться не про окремих користувачів чи окремі медіа, які представлені на цій платформі, питання до самої платформи. Вона містить в собі цілу низку загроз для інформаційної, і не тільки інформаційної, безпеки нашої країни. Так, на це питання треба давати відповідь, і я думаю, що це обов’язково відбудеться", — заявив він.

Юсов зазначив, що хотілося б мати "чарівну кнопку, яка вимикає все, що несе загрозу, однак таких простих відповідей, на жаль, немає". Він підкреслив, що зараз Україна працює над комунікацію з адміністраціями усіх платформ, у тому числі з Telegram.

"З кимось це виходить краще вирішувати, з кимось складніше. З Telegram виходить найважче. Це постійна робота, багаторівнева: як на території самої платформи шляхом створення контенту, який би руйнував міфи, роз’яснював і покривав цільову аудиторію, так і робота з погляду унормування діяльності цих майданчиків. Усі ці заходи вживаються, але роботи ще справді багато", — підсумував представник ГУР.

Нагадаємо, осійські загарбники почали поширювати нову ІПСО щодо наступу своєї армії на півночі України. Однак це не відповідає дійсності, й реальної загрози щодо окупації Сум наразі немає.

Підписуйтеся на нас в Telegram телеграм, щоб дізнаватися важливі та цікаві новини першими

Політика, 14.02.2024 19:17